Kaltsuka-hasart jätkub

/ 11. august 2016/ 0 kommentaari

Kauri esimesel lasteaiapäeval istusin ma täiesti teovõimetult kodus ja praktiliselt lugesin sekundeid, millal talle järgi saan minna. Teisel päeval ehk eile oli olemine juba rahulikum ja täna ei vaadanud ma lasteaia kodulehelt enam kordagi, et “mis nad praegusel hetkel huvitav teevad”. Hea küll, osalt ka seetõttu, et kahe esimese lasteaia-päevaga on mul see päevakava natuke nagu pähe jäänud…

Kasutasin oma tänast vaba hommikupoolikut, et veelkord kaltsukas õnne proovida. Kõigepealt käisin Paavlis, kus eriti midagi polnud, aga paar asja ikkagi sain. Seejärel käisin teist korda elus Magdas ja tuleb tunnistada, et kuigi üleüldises mõttes on see natuke LIIGA kaltsukas mu jaoks, ehk et asjad on kastides hunnikus ja nende nägemiseks peab reaalselt tuhnima, siis beebiriiete kast oli hästi korras, riided olid ilusti kokku volditud ja ainus, kes neid seal segamini ajas, olin mina ise.

Hinnad olid Magdas veelgi (!) odavamad kui Paavlis. Enne tänast ma ei uskunud, et see üleüldse võimalik on. Sealt sain igatahes imetillukesi ja üli-üli-korralikke hõlmikbodisid. Nii pisikesi asju Paavlis üldse polnud ja sinna ühte kasti Magda poes ma viitsin raudselt millalgi veel uudistama minna. Kusjuures kaks kõige ilusamat bodi olid täiesti uskumatult säravvalged – see on reaalselt viimane värv maailmas, mida sellest poest (vähemalt ukselt avaneva esmamulje põhjal) leida loodaks.

Ülejäänud poe osas mul ilmselt piisavalt kannatlikkust ei jagu, et sealt mingeid sügavale kaltsumägede sisse peidetud potentsiaalseid pärle jahtimas käia (mida ma tõenäoliselt ära nagunii ei tunneks). Päris nüri oleks peale eriti intensiivset kaevandamist tühjade kätega lahkuda ja see on risk, mida ma ei ole valmis võtma 😀 Aga beebiriiete saagiga olen küll enam kui rahul – 2.50€ eest sain 6 bodi. Kui ma vaid viitsiks pilte teha, oleks kindlasti tore, ent esimene Paavlist saadud saak on juba pestud, triigitud ja kapis, nii et ma pole päris kindel, kas hakkan neid sealt pildi tegemiseks uuesti välja võtma. Ainult poolte asjade näitamine oleks…mõttetult poolik. Aga äkki mingipäev tabab mind üks viitsimise laine, siis võtan kätte ja teen.

Ühtlasi väike mureke seoses sellega, et see tänane ost võis mu süsteemis igaveseks mingi rikke põhjustada. Sest kui mingite kuramuse santiimide eest saab terve laadungi ilusaid riideid, siis ma ei tea, mis bipolaarsus mind peaks tabama, et ma rahuloleval sammul kuskile beebipoodi peaksin astuma ja sealt täishinnaga midagi ostma? Ilmselgelt peab neid oste ka mingi hetk rohkem või vähem tegema, aga mälupilt sellest kotitäiest riietest, mille ma kahe kaltsuka-külastuse käigus 10€ eest saanud olen, liiga naljalt ei unune ma arvan.

COjwpQ-UsAANxA-

Sünnituse tähtajani on muide jäänud täpselt viis nädalat.

Jäta kommentaar