Kui ma oleksin ilublogija…

/ 28. august 2014/ 0 kommentaari

…siis peale paari moodsa invisibobble patsikummi laiali loosimist oleksin ilmselt sunnitud blogi uksed sulgema. Igaveseks.

Kasvõi juba sellepärast, et veel neli minutit tagasi polnud mul aimugi, mida tähendab BB kreem. Põhimõtteliselt sain muidugi aru, aga miks just bee-bee?? Õnneks tuli sõber Google appi ja nüüd tean, et see lühend tähendab Beauty Balm. Olgu. Ja kümme minutit tagasi sain teada, mis maagiline imeloom on see sama invisibobble, mida kõik “tere-täna-minu-esimese-blogi-sissekande-puhul-loosin-pidulikult-välja-patsikummi” sorti blogijad heldelt jagavad. See konkreetne teema on isegi meelelahutuslik juba natuke 😀 Aga üldiselt on kosmeetikamaailm minu jaoks üsna tume maa, sest ma olen lihtsalt liiga laisk.

Vastukaaluks oma üle-eelmisele postitusele pean tunnistama, et kuigi ma ei taha vanaks saades mingi ebamäärane kesksoost baaba olla, siis vot meikida ma end küll eriti ei viitsi. Vähemalt siiamaani pole viitsinud, mine tea, ehk see ühel päeval muutub. Niimoodi väga põhjalikult ja nähtavalt meigin end ikka ülimega harva. Ma lihtsalt ei suuda selle tegevuse peale aega kulutada. Kodust välja minnes kõnnin täpselt nii palju peegli eest läbi, et tänaval keegi silmanägemist ei kaotaks mulle otsa vaadates. Pistan siia-sinna veidi peitekreemi ja hoolitsen selle eest, et kulmud väga Brezhneviks ära ei läheks. See on enam-vähem kõik.
Okei, valetan – juuste peale kulub alati vähemalt pool tundi, kui mul just pohh-yolo-asotsiaali mode peal pole. Sest tõsiselt – ma tean ainult ühte inimest siin planeedil, kellel on ohjeldamatumad juuksed kui minul.

tumblr_mnxpksF3jZ1suwqoeo1_500

Kusjuures kulmude värvimisega olen vähemalt paar korda päris meeldejäävalt feilinud. Esimene kord oli kohe peale esmakordselt püsivärvi kasutamist. Ma ei oska päris täpselt kirjeldada, mida ma valesti tegin, igal juhul oli tulemus natuke blurry. No ja loomulikult tuli mulle siis kohe sõbranna külla, kes mu näos toimuvat kongot suht intensiivse küsimärgi-pilguga põrnitses, ent seda siiski jutuks ei võtnud, vaid jätkasime kerge awkwardi saatel lobisemist.

Ja kuigi nüüdseks olen kulmuvärvi kasutamise suht käppa saanud, suutsin eelmine nädalavahetus ikka veel korra kõik vussi keerata. Õnneks ei pidanud ma oma meistritööga koju passima jääma, vaid olin lubanud (ühe teise) sõbranna lapse sünnipäevale minna 😀 No ei, midagi muud hullu polnud, kui et ma nägin välja nagu pahas tujus transvestiit oma kaks tooni liiga tumedate kulmudega. Sest sel hetkel, kui üleliigse värvi vatipadjaga maha oleksin pidanud tõmbama, unustasin end a la Facebooki või kuskile. No mis seal ikka.

Tulles tagasi iluteema juurde, siis täpselt samal põhjusel, et mind tegelikult ei huvita nii süvitsi kõik see teema, kustutasin oma blogroll-ist ära kõik ilublogid. Endalegi märkamatult oli tekkinud harjumus lugeda, mida need inimesed kirjutavad ja arvavad, aga mida mulle tegelikult annab teadmine, et ühe neiu meelest on üks BB kreem jube mõnus, lõhn on hea ja tekstuur siidine? Ja ühe teise neiu meelest üks huuleläige täiesti PÖÖRF, sest selle PAKEND on ju ometi jumalik!
Aga eks see on puhtalt mu enda kaotus, sest ilublogijatel on päris palju andunud jälgijaid, kes vaevalt kõik samamoodi ainuüksi harjumuse jõul päevast päeva seda šampoonijuttu loevad. Ju selles kõiges siis on midagi sellist, mida lihtsalt mina üksi ära ei jaga.

Ja isegi kui ilublogisid pole tegelikult nii väga talumatu lugeda, võib-olla isegi täitsa vastupidi, siis pole mul ikkagi ühegiga neist blogijates täpselt üks ja sama naha-, juukse- ega mitte mingi muu tüüp, et mul kogu sellest infost mingit erilist kasu oleks. Seda vähem mõistan, miks kõik see, mida mina endale peale määrin, millega juukseid pesen või millise kena karbiga kreemi ostan, kedagi teist huvitada võiks. Kuigi üks asi ikkagi on, miks ilublogijate suhtes kerget kadedust tunda – see on see, et nad viitsivad pintseldada ja pahteldada ja SÜVENEDA. Sest ükskõik mis teema kedagi nii väga huvitab, on see vähemalt natuke kadestusväärne.

Kõige eelneva taustal on kõige kummalisem vast see, et kosmeetikat OSTA mulle isegi meeldib, mis sest, et kõik see kabla, mis ma suure hurraaga koju vean, üldjuhul lihtsalt sahtlisse ja kosmeetikakotti seisma jääb…

makeup-no-makeup

Jäta kommentaar