Miks ma ikkagi “valimas käisin”

/ 24. veebruar 2015/ 0 kommentaari

Selle postituse järel ei jäänud igasugune valimiste ja poliitika teema minust enam sammugi maha. Kõige rohkem jäi mind painama see kommentaar seal postituse järel, et makse maksame kõik, aga siis mis – et ulatame parem vabatahtlikult kõik oma raha Edgarile või? Et ta saaks uiske ja iseenda näoga plakateid kokku osta? Ning fakt, et mina võin valima minna või mitte minna, ent Lasna mutid lähevad nagunii – selles ei saa ju ometi kahelda.

Ühesõnaga, kuitahes väga ma ei taha kellegi konkreetse POOLT hääletada, siis on tõesti see üks kamp, kelle käes on juba praegu oluliselt jämedam võimuköie ots, kui meile kellelegi kasulik. Niisiis tuleb valida halbadest kõige vähem halb. Just see fakt andis mulle piisava tõuke oma ID-kaardi rahakoti põhjast välja kaevandamiseks, selle ID-kaardilugejasse torkamiseks ning nende (jah, ma tean – üldse mitte raske) paar kliki tegemiseks.

Valisin ühe miniatuurse erakonna poolt, kellest mul enne nende kodulehe külastamist tõtt-öelda suurt aimu polnudki. Aga et minu ja nende arusaamad/vaated suures osas klapivad, kinnitas ka paar päeva varem muuseas täidetud valimiskompass.

Südametunnistus on veidi kergem küll, nüüd kui ma tean, et olen kesikute VASTU oma panuse andnud, sest palun ükskõik kes, aga mitte nemad…

546512_06

0 kommentaari

  1. Endal on ka plaanis minna ja nende (selle miniatuurse erakonna) poolt hääletada 🙂 Esimene kord ja ma arvan, et nad täitsa mõistlikud. Also, nendest ei olegi midagi kuulda telekas sest nad ei kasuta rahva raha, et reklaami kokku vorpida. Facebooki leht samas ja ka koduleht on väga hästi üles ehitatud.

    1. Nii põnev oleks nüüd teada, kellest täpsemalt sa räägid? 😀 Pisikesi erakondi on ju päris mitu…

  2. Väga lahe! 🙂 🙂 Tubli-tubli-tubli, et valisid!

  3. Huvitav, et ma alles nüüd sellise toreda blogi ja postituse leidsin. Püüan muidu alati silma peal hoida asjadel. Aga tahtsin samuti lisada, et tubli, et valimas käisid (sõltumata eelistusest)!

Jäta kommentaar