Murphy teeb otsa lahti

/ 6. jaanuar 2015/ 0 kommentaari

ihvu3j

No millal siis veel, kui mitte kolm päeva enne viimase emapalga laekumist võiks mu telefon ~10 sentimeetrise kukkumise järel katki minna? Murphy ei pidanud vist vastu ja tõmbas juba vähem kui nädal peale uue aasta saabumist oma pasaventika käima – LAHE!

Kuna mu telefon on pooleteise aasta jooksul oluliselt hirmuäratavamatest kõrgustest maandunud, siis tundub praegune olukord eriti “not sure kas end teki sisse kurvaks rullbiskviidiks kerida ja nutta…või hoopis aktsepteerida, et see oli nii või naa tulemas”. Igatahes pool ekraani ei funktsioneeri ja mul endal on ka nüüd seoses sellega totaalselt halvatud tunne. Nagu ühte jäset poleks vms. Kuna ekraanivahetusega läheb pisut aega, otsisin kapist Rene vana Samsung Galaxy Ace-i välja ning nüüd on mul lisaks jäseme puudumise tundele veel tunne, et seda on umbes kirvevarrega asendada üritatud.

Ühest küljest on räme mõelda, et mingisuguse pisikese vidina purunemine kuidagi nii palju elu mõjutab. Ratsionaalselt mõeldes pole mul ju üldse vaja kogu aeg nö kättesaadav ja internetist ühe klõpsu kaugusel olla. Ja tegelikult tavaolukorras ongi lihtne võtta vastu otsus, et vot lülitan telefonis neti välja ning panen selle üldse silma alt ära. Kuid kui mul enam seda VALIKUT pole, vaid on üks nässakas juust, millega saabki enam-vähem ainult kõnesid teha (kes tänapäeval üldse helistamisega tegeleb?), siis on praegune olukord ikka kogu täiega ahistav.

Aa ja et ma asendusjuustu üle pisematki rõõmukübet ei jõuaks tundma hakata, ütles Rene just, et selle aku peab sisselülitatud wifi korral vastu ainult paar minutit. Nii et mul pole mitte lihtsalt nässakas juust, vaid läägis nässakas inetu vana väike pann juust 🙁

why-why

0 kommentaari

  1. Oh juudas, päris kõva telefon ikka. Aga tänapäeval võib töökorras kasutatud nutikaid juba 30-40 euriga ju Facebooki gruppidest saada. See variant ei sobi?

    1. Järgmise nädala lõpuks peaksin omaenda telefoni tagasi saama, kui kõik hästi läheb, nii et katsun vastu pidada. Aga kui ei lähe hästi, siis kindlasti tuleb mingi alternatiiv leida 😉

  2. Väga mõnus lugemine! 🙂

Jäta kommentaar