No ja mis siis sai sellest isadepäeva kingist?

/ 8. november 2015/ 0 kommentaari

Vot ei teinudki tänasel isadepäeval Renele mingit spetsiaalset kinki. Aga kuidagi juhtus nii, et selle ajaga, kui hommikul Kauriga poest kooki käisime toomas, valmistasime pool-kogemata ikkagi pisikese üllatuse ette. Nimelt, dresseerisin Kauri: “Mida peab issile täna ütlema?” millele ta loomulikult vastust ei teadnud, niisiis vastasin ise: “Head isadepäeva, kallis issi, eks, ütle sina ka.” Ta jäi kogelema: “Ee…mmm…no ma ei tea…võib-onna künn…” Nii hästi mitu korda.

Kui koju jõudsime ja Rened äratama läksime, küsisin Kaurilt veel: “Mis peab issile täna ütlema?” millele ta peale väikese lavanärvi ja eputamise möödumist vastas omaloominguliselt hoopis et: “Oled väga kallis, issi!” (L-ide asemel ikka N-id, aga see kirjapilt oleks ühe koha peal kummaline olnud).

tumblr_lvhuuq55N71qhoyau

Muidugi, hiljem kui ma Kaurilt ootusrikkalt küsisin, et kas emme on ka väga kallis, oli ta kõik oma emotsionaalsed ressursid nähtavasti juba ära kulutanud, nii et kostis ebalevalt: “Mm…no ma ei tea…” ja kärutas jalgadele valu andes autoga teise tuppa. Küllap selleks, et mind suuremast awkward-ist säästa. Umbes nagu “Ma armastan sind” – “Aitäh!” situatsioon 😀

Jäta kommentaar