Rokane päeva algus

/ 3. jaanuar 2015/ 0 kommentaari

Hommikul peale ärkamist hakkas Rene üks hetk rahulolematult puhisema. Pöörasin pilgu tema poole, et näha milles asi. Terve ta küljealune oli mingit puru täis. Just eile vahetasime kõik voodipesu ära, nii et otseloomulikult olin ma sekundiga närvis, et kurat, NII mustade jalgadega tuleb magama või. Kuidas tal üldse õnnestus selline hulk prahti omale jalgade külge saada??

Pragasin tähtsa näoga ta kallal, kuni ta oma puusa küljest mingi kummalise lätaka lahti tõmbas. Uuris seda sekundi või kaks ning küsis siis minult altkulmu/rahulolevalt noomival moel: „Kas pole kuidagi tuttav?” Mis pagana tuttav see mulle saab olla, kui tema küljealune seda jama täis on!?

Kuid siis mulle meenus!!! 😀

Nosisin ju eile Kauri magama pannes sarja kõrvale rahulolevalt šokolaadi nagu õnnelik mauk muiste 😀 Ilmselt siis üks tükk ununes kusagile teki peale vedelema, kui alla ära tulin. Mingi eriti kreemise täidisega šokolaad oli veel, nii et Rene jalakarvade küljes tilpnesid sellised suht sulnid šokolaaditükid ja pool kintsu oli tal ka šokolaadine. Ta nägi välja nagu inim-kuusepuu! Või “porise karvaga koer, kelle küljes porikellukesed ripuvad” nagu ta ise end tundvat väitis 😀 😀 Lina vaadates tekkis mul lihtsalt arusaamatus, et kuidas tal sellise prügi sees ebamugav magada polnud? 😀

image

Ühesõnaga, loo moraal: ma võin oma tähtsa Monk olemise ja loomupärase korraarmastuse ja “hingelt pedant” jutu rahulikult ära unustada mõneks ajaks.

0 kommentaari

  1. Väga hea, tahaks kohe mingi päevakese teil kardina taga olla, saaks vist aasta naerudoosi täis 😀

    1. Meie Hiiumaal oleku ajal oleks end kardina taha oluliselt lihtsam olnud smuugeldada seoses rõdu olemasoluga. Aga linnas ma ei kujuta ette…vist on mõttekam sind regulaarselt videodega varustada 😀

Jäta kommentaar