Selle suve hitt yes no?

/ 24. juuli 2014/ 0 kommentaari

ingi aeg ostsime pikemate autosõitude tarbeks ühe lastelaulude plaadi. No et Kauril tagaistmel üksinda väga nüri olla poleks. Nüüdseks on selge, et teda jätab kõik see asi maksimaalselt külmaks. Küll aga mina olen täiesti naksis, sest olgem ausad, just sellel CD-l on ka maailma kõige coolim lastelaul!

Eile õhtul kui mere äärde sõitsin, panin jälle selle plaadi käima ja nagu normaalne täiskasvanud inimene kunagi, hakkasin endalegi märkamatult kaasa laulma. Puhas ebaõnn, et plaadiga laulusõnad kaasas olid ja ma nüüd alateadlikult ette kujutan, kuidas ma Superstaari saatesse traagiliselt hiljaks olen jäänud, sest ma ju ometi ownin seda räpiosa nii rängalt! 😀

Ühel hetkel, kui oma hingestatud perfoormansit märkasin, kerkis vaimusilma õudne pilt olukorrast, kus ma kogu selles hajameelsuses suvalise posti otsa matsu panen ja päästjate saabudes teadvusetult mingisuguse arusaamatu konnaräpi keskel vedelen. Nii et vahetasin kiiresti SkyPlusi peale.

(Aga see laul on ikkagi hullult hea!)

PS! Kuna Genka pole nähtavasti Kauri tassike teed, siis otsisin YouTube-st erinevaid lastelaule, et ta muusikamaitsele veidigi jälile jõuda. Selgus, et väikesele pätule peab hoopis Noorkuu plaadi ostma, sest kui selle laulu käima panin, viskas ta kõik oma lelud nurka ja kepsutas kohe kintsude plaginal asja lähemalt kaema:

Jäta kommentaar