Blogist

Tere!

Mina olen Pille. Ma olen 27-aastane noor ema ja selle blogi autor.

See siin pole beebi- ega elustiiliblogi. Mingit konkreetset silti vist ei saagi panna, vähemalt mina ise küll ei oska seda teha. Blogimist alustasin 2008. aastal, nii et algusaegadest alates varieeruvad siinsed teemad Bermuudas pummeldamisest kuni beebivoodi ääres mähkmesortide üle filosofeerimiseni. See on see, kuidas asjad ja elu on läinud.

Kõik enne-lapsi postitused on lukustatud parooli taha. Kui keegi soovib selle (üsna vanalinna-keskse) perioodi kohta lugeda, siis parooli saab väga lihtsalt – küsides. Muidugi hoiatan kohe, et midagi ultra põrutavat te parooli tagant ei leia, lihtsalt ma ise ei tunne, et ma kõige sealsega enam samastuksin.

Minu jaoks pole vahet, kas sina, kes sa siia kuidagimoodi jõudnud, oled mu sõber, kunagine lasteaiakaaslane, sala-heiter, tädi Anne alumiselt korruselt, Perekooli (loodetavasti mitte kõige hüsteerilisem) Kägu või tuttava tuttava tuttav uudishimutseja. Mul on ainult üks palve – kuna see on minu blogi, siis eeldan ma vaikimisi, et see on koht, kus ma oma sõnade valimisele eriti palju rohkem rõhku ei pea panema kui ma seda juba teen. Kui vähegi võimalik, ole hea, ära muuda seda mu jaoks raskemaks.

Kõik teie, kes te teate või vähemalt ääri-veeri aimate, mida tähendab “adekvaatne” – teie arvamustele on kommentaariumi väravad alati valla! Igat sorti kiidusõnad kannatan ka (küll raske vaevaga, ent siiski) ära. Isegi normi piires vastuhakku mu arvamustele aktsepteerin, muidu äkki lähebki üheülbaliseks see asi siin. Aga vot kellele miski järjepidevalt vastukarva käib või mu jutu lugemine silmanurga tõmblema paneb, siis teie tehke palun minekut. Meie kõigi hingerahu nimel. Ma ei viitsi jageleda, ma teen seda niigi iga päev oma üleliia iseteadliku kolmesega.

Kõigile teistele head lugemist!

355836108344809290814