Edited: Uus pesumasin

/ 22. november 2016/ 4 kommentaari

Ostsin ükspäev (Rene teadmata) uue pesumasina. Õhtul kui nad Kauriga koju tulid ja nurgas pesumasina kasti nägid, siis Rene küsis: “Mis SEE on??” Kuna ma olin teda millalgi hoiatanud, et varem või hiljem ta sellise vaatepildi otsa jalutab koju saabudes, siis tegelikult pikka seletamist poleks tohtinud olla. Hiljem küsisingi, et kas ta tõesti ei saanud aru või miks selline reaktsioon. Vastas: “Ma arvasin, et leidsid lihtsalt õuest suure pappkasti ja tõid selle koju.”

raw

Sest ma kogu aeg toon õuest pappkaste koju…

Edit: Hea küll. Renele tundus, et see postitus teeb talle natuke ülekohut, sest nagu selgus, siis meil pole see olukord päris ühtmoodi meeles 😀

4 kommentaari

 1. 😀

  Vähemalt on teil eluterve suhe 🙂

  Milline masin valituks osutus?

  1. Valituks osutuks üks kuivatiga Whirlpool. Pesumäed hakkasid ületamatuks muutuma ja kuivatiga saab vahepeal natuke “sohki” teha, nii et ei pea ootama, kuni asjad restil ära kuivavad.

   1. Elan korteris, mille maja keldris on kuivati ja harjusime sellega nii ära. Siis selgus, et korter müüakse maha ja peame kolima ja mul oli nii kahju, just kuivati pärast. Aga siis nagu imeväel ilmus kv.ee-sse kuulutus, et üüritakse välja põhimõtteliselt meie kõrvalkorter – jeeee! Saan kuivatiga majas edasi elada 😀 Ma ei kujuta enam ette ka, et üks sisustuselement peaks pesukuivatusrest olema 😀

    1. Talvisel ajal, kui õhk korteris keskkütte pärast väga kuiv, siis on pesurestil selline praktiline eesmärk nagu õhu niisutamine. Teistes tubades kuiv õhk mind ei sega, aga magamistoas on nina kohe kinni (eriti beebil), kui vähimatki õhuniiskust pole. No ja kuna mulle meeldib 100% puuvillane voodipesu, mis kuivatis kahjuks võimatult kortsu jääb (ja kes see ikka 200×220 tekikotti triikida viitsib), siis voodipesu peab ka kindlasti restil kuivatama.

Jäta kommentaar