Sünnipäeva wishlist

/ 29. august 2015/ 2 kommentaari

Ma olen elanud suurema enamuse oma elust enda sünnipäeva tähistamata ja eelmisel kevadel, siis kui (mu noorem õde) Linda oma sünnipäevaks valmistus, sattusime arutama, kuidas terve elu ilma sünnipäevadeta elamine on pannud meid olukorda, kus – nii kummaline kui see ka poleks – me ei osanud kumbki välja mõelda, et kuidas täpselt ENDA sünnipäeval käituma ja olema peab. Et okei, katan laua ja kutsun sõbrad, aga siis mis? Et mis muudab selle tavalisest koosviibimisest erinevaks? Õhku see küsimus meist jäigi.

Nüüd olen ma paar aastat end sundinud (sest see ei tule ikka veel loomulikult) oma sünnipäevast välja tegema. Et vot TÄHISTAN seda, mitte ei lase üheksandal septembril lihtsalt mööda kulgeda nagu eelnevad kakskümmend ja rohkem aastat. Tasapisi võin vist juba öelda, et mulle on see asi täitsa meeldima hakanud.

Mis kinkidesse puutub, siis viimati Hiiumaal otsustasime koos Martaga Hanna sünnipäevaks midagi ise meisterdada. Minu lootus peagi saabuva sünnipäeva eel on, et sellest meie esimesest koos tegemisest sa pikaajalisem traditsioon ja nüüd nemad mulle ka midagi ISE teevad 🙂

Heade soovide purk, mille koos Martaga Hannale tegime, tundub nüüd tagantjärgi kohe eriti ideaalne mõte sellise uue traditsiooni alguseks. Ma olen korra elus varem seda kellelegi teinud, niisiis juba teadsin, kui palju positiivset sellisest pisikesest asjast sünnib. Kõigepealt ju paned sinna sisse enda vähest ja väärtuslikku aega, et leida ilusaid mõtteid, mida just sellele konkreetsele kingisaajale edasi tahad anda. Seejärel paned sinna veel aega, et kõik need ilusad mõtted üheks tervikuks meisterdada ning siis ühtäkki avastad, et oled sinna nii palju positiivset energiat pannud, et puhtalt selle kingi vaatamisest tuleb hea soe tunne sisse. Võin öelda, et kõik see kulutatud aeg ja panustatud energia talletub väga hästi kingi sisse, vähemalt Hanna reaktsioonist ma julgen küll järeldada, et ta mõistis, kui suure hoolega me asja kallal olime 🙂 Ja mina ise armastan ka üle kõige just niisuguseid kinke!

20150821_142945_HDR

Niisiis, minu üli-üürike wishlist ongi selline, et:

  • Kui te, kallid Marta ja Hanna, mulle midagi kinkida tahate, siis palun ei midagi muud, kui et pange oma kingi sisse rohkem mõtet ja aega kui raha.
  • Ja et mu sünnipäeva tähistamisest tuleks üks rõõmus ning meeleolukas üritus (mida ma juba aiman, et see tulebki) 😉

Untitled

2 kommentaari

  1. Hea, et ma ikka su blogi lugemas käin 😀 Hihi…

    1. Ja nüüd hop-hop Pinteresti ideid koguma! 😀

Jäta kommentaar